O nas

Zapoznaj się z naszą firmą

Jesteś tutaj: HOME >> O nas

Nasza firma

Jesteśmy firmą rodzinną. Stalion powstał jako naturalna konsekwencja wieloletniej działalności na Polskim i Europejskim rynku. Jako producent konstrukcji stalowych z 25 letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji, połączyliśmy nowoczesną wizję firmy skierowanej na klienta z tradycyjnym kształtem przedsiębiorstwa produkcyjnego. Funkcjonowanie w takim modelu umożliwia nam oferowanie usług dużo bardziej indywidualnych i dopasowanych w pierwszej kolejności do potrzeb inwestorów. To sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w inwestycjach budowlanych. Nasze realizacje to zarówno niewielkie obiekty spełniające potrzeby małych i średnich przedsiębiorców, jak i duże magazyny i zakłady produkcyjne. Realizujemy inwestycje kubaturowe i biurowce w bardzo elastycznej formule nie zamykając się na generalne wykonawstwo. Dzięki własnej wytwórni i zatrudnionym specjalistom jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej ambitne projekty.

Dlaczego Stalion

Współpraca z naszą Firmą to gwarancja najwyższych kompetencji.

Doświadczenie

To najważniejszy składnik naszej oferty. 25 lat i ponad 125 wzniesionych obiektów to nieocenione źródło doświadczenia, z którego korzysta każdy nasz klient. To własnie wiedza wyniesiona z lat spędzonych na budowach hal i biurowców pozwala nam odpowiedzialnie podchodzić do realizowanych inwestycji i gwarantować jakość.Nasza kadra kierownicza pracuje z nami od początku naszej działalności.

Partnerstwo

Jako firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku chcemy być dla każdego inwestora przede wszystkim partnerem w realizacji inwestycji. Elastyczność i bliskość kadry zarządzającej sprawia, że nie ma problemów, których nie rozwiązujemy. Rozmowa i komunikacja na każdym etapie negocjacji i realizacji są gwarantami spokojnej współpracy nie tylko do momentu zakończenia budowy, ale również wiele lat później. Nasi klienci wracają do nas i polecają nas innym.

Gwarancja jakości

Najwyższa jakość to efekt nie tylko wykorzystywanych materiałów czy sposobu ich łączenia. Nasze konstrukcje wykonujemy ze stali o podwyższonej wytrzymałości a poszczególne elementy obiektu zostały wyselekcjonowane przez lata testów i dzięki opiniom zebranym od klientów. Niemniej kluczową rolę odgrywa posiadanie kontroli nad etapem projektowym,procesem produkcji i montażem obiektu na placu budowy. Te kwestie w całości realizujemy własnymi siłami.

Terminowość

Termin realizacji inwestycji to bardzo często kluczowy, obok ceny, składnik oferty. Gwarantowanie go to nasza podstawowa zasada. Struktura naszej firmy została zaplanowana właśnie w taki sposób by wyeliminować możliwość niedotrzymania terminów. Najważniejsze części realizowanych projektów pozostają wewnątrz firmy co daje olbrzymią elastyczność i możliwość reakcji. Bardzo powszechny na rynku model wykorzystywania wyłącznie podwykonawców to dużo większe ryzyko niedotrzymania ustalonego terminu.

25 lat doświadczenia

125

Wzniesione hale

240

Projektów

150000

M2 wzniesionych hal

5000000

Kg wyprodukowanej konstrukcji

Doradzamy jako partner biznesowy.

Udana realizacja inwestycji to obustronny sukces.

© Stalion 2015 | Projekt: Papajastudio